אתם תדאגו להורים שלנו. אנחנו נדאג לעסק שלכם

יכול להיות שהעסק שלכם כבר מופיע באינדקס. חפשו אותו כדי לקבל בעלות על הפרופיל ולערוך אותו.

ואם לא, אז:

4 סיבות לפתוח פרופיל

להחליט מי יטפל בהורה שגידל ודאג לנו זו לא החלטה שמתקבלת באימפולסיביות מאיזה מודעה עם קופי חד. הלקוח ירצה ללמוד גם עליכם וגם על המתחרים שלכם, להשוות, לשאול שאלות ולקרוא חוות דעת לפני שישקול ברצינות למסור לידכם את ההורה שלו.

אם אתם עדיין מאמינים בגישה של – “הם יתקשרו לשאול ונספר להם מה שהם צריכים לדעת” – אתם חיים בעבר ומפסידים לידים. כשמישהו מתעניין בכם והוא לא מוצא את המידע שהוא צריך, לפעמים הוא יעדיף ללכת למתחרה שכן מציג את המידע.

האתר שלנו מאפשר לכם להציג את כל המידע שחשוב ללקוחות שלכם בצורה נוחה ונגישה.

עקרון בסיסי בשיווק הוא התאמה אישית – ככל שהעסק שלכם יותר משכנע שהשירות הוא בול בשביל הלקוח הספציפי הזה, יש יותר סיכוי שהוא יסגור איתכם.

המערכת שלנו מאפשרת לגולשים למצוא בדיוק את מה שהם מחפשים באמצעות מנוע חיפוש מתוחכם באתר – אם זה בית אבות בחיפה עם מחלקה מיוחדת לאלצהיימר, דיור מוגן בתל אביב עם 4 חדרים ובריכה, או מטפל שמגיע עד הבית, מסיע את ההורה שלכם למקומות וגובה עד סכום מסוים.

כשהליד כבר יודע שאתם עונים על כל הצרכים שלו, יש יותר סיכוי שייסגר.

ככל שמדברים עליכם יותר ברשת, גוגל תאהב אתכם יותר, כשיש אזכורים של העסק שלכם וקישורים לאתר שלכם באתרים אחרים(כמו זה), הדבר יעזור יותר לקדם את האתר שלכם בגוגל.

החבילה הבסיסית שלנו היא ללא עלות וללא התחייבות, ומאפשרת לכם ליצור, לערוך ולקדם פרופיל אחד של העסק שלכם, ולהנות מיותר חשיפה ולידים שאנחנו גם מסננים בשבילכם.

פרופילים לדוגמא